You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Knihu možná budete chtít rozdat nebo prodat blízkým, ale co když o ni mají zájem i čtenáři, s nimiž nejste v těsném kontaktu? Nabídněte ji k prodeji v našem e-shopu, který se zaměřuje na podobné autory, jako jste právě vy.

Nenabízíme vám distribuci se širokou sítí knihkupectví, kde při náhodné návštěvě objevíte svou knihu v třístémdvacátémosmém regálu pátého patra naspod šuplíku. Jdeme jinou cestou.

Distribuce klasických knih je dnes tvrdý boj. Jakmile máte tištěnou knihu a znáte její cenu, o níž jste přesvědčeni, že by mohla čtenářům vyhovovat, musíte počítat s tím, že si padesát a víc procent vezmou prodejci za to, že ji rozvezou po knihkupectvích a ta tu a tam nějaký ten výtisk prodají. Abychom se vyhnuli strašným maržím, které po nás obchodníci žádali, vytvořili jsme vlastní e-shop, kde sice knihy nabízíme menšímu počtu lidí, zato však za ceny, které jsou férové pro všechny.

Po vydání nabídneme knihu v našem e-shopu. Čtenáři si ji můžou vybrat mezi dalšími tituly a využít toho, že při objednávce více titulů zaplatí jen jedno poštovné. Objednají-li jen jednu knihu a tu jim budete posílat vy, můžete toho využít a poslat jim osobní poděkování. Fantazii se jako obvykle meze nekladou. My máme každopádně k dispozici technologie, které umožňují od čtenářů přijmout peníze, aby je to příliš nebolelo, a poslat je vám. Spolu se potom domluvíme, kdo knížku pošle.

Zveřejnění nabídky

Když vydáte knížku a nemáte ji záměrně jen pro několik svých známých, kamarádů, přátel a příbuzných, jistě chcete, aby se dostala i k dalším čtenářům – těm, kteří se třeba s vašimi texty mohli setkat na internetu nebo v časopisech, nebo i těm, kdo vás dosud neznají. Řešením ale není klasická knižní distribuce. Prodávejte s námi přes internet!

Prodej

V našem e-shopu pro alternativní distribuci knih se snažíme obejít distributory s nemravnými požadavky na marže. Cílem je dostat knížky, které vyšly především pro radost autorů a jejich nejbližších, k širšímu okruhu zájemců. Na začátku od vás 3 až 5 kusů odkoupíme – staneme se tak vaším prvním zákazníkem a povzbudíme vás.

Odeslání

Čtenář knihu objednal, zaplatil za ni a očekává, že ji v co nejbližším termínu dostane. Protože náklady na odeslání jsou díky politice účtování předem minimální, stačí výtisk(y) zabalit do obálky a poslat jako obyčejnou zásilku, pokud tedy neprodáváte encyklopedii o čtyřiadvaceti svazcích, ale to byste asi nenavštívili tento web…