You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Máte zájem o vydání knihy?

Máte hotový rukopis?
Pokud už jste dopsal(a) a přemýšlíte o tom, že chcete knihu vydat, neváhejte. Na text se podíváme (což znamená, že si v první fázi přečteme několik stránek) a upřímně vám řekneme, co si o něm myslíme. Pak se domluvíme, jestli bude třeba ještě něco, nebo jestli už se můžeme domluvit na podmínkách vydání. V takovém případě od vás budeme potřebovat znát výši nákladu (počet výtisků), formát a typ vazby. Také nás bude zajímat, jestli máte nějaké ilustrace či fotografie a jejich kvalita. To všechno totiž ovlivní cenu vaší knihy a ostatně také grafické zpracování.
Nestačí vám elektronická knížka?
Zvažte, zda chcete knihu hned vydat na papíře. V úvahu totiž připadá také její elektronická verze. Také o její vydání se postaráme a rádi ji nabídneme na našem portálu JINÉ KNIHY.
Jste si jist(a), že chcete papírovou knihu?
Tak směle do toho! Pošlete nám e-mail na adresu info@vydavani.cz a my se vám do tří dnů ozveme, abychom si dohodli další postup. Vydání knihy trvá obvykle od chvíle, kdy rukopis dostanete, přibližně dva měsíce. Lze to ale udělat rychleji, záleží na stavu rukopisu.